1 / 1
STRAFOVI M12x1.5
60 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.11.2021 13:59

Демир Хисар

Polovni strafovi m12x1.5 imam 10 strafovi eden strav 60 denari,site 10 strafovi 500 denari.

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

rubin
Потврден огласувач
078323035
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам