1 / 3
Legion Y530
400 €
28.11.2021 14:10

Тетово / Тетово

Производител:

Останато

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Specs:
i5 8300h 2.3 - 4.0 ghz
Nvidia gtx 1050 4gb
1920x1080
Ssd nvme.2 500gb
Hdd 1tb
8gb ram 2666mhz
Csgo 200+fps
Baterija ne radi.
Moguca zamjena za jaci laptop ili desktop.
Kontakt 070951901

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава / Можна е замена од:

Mirsad
Потврден огласувач
070951901
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам