1 / 7
Niva 8300 m2
29 €
18.10.2022 21:09

Гостивар / Гостивар

Квадратура:

8300 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Niva pokraj avtopat Tetovo-Gostivar 8300m2 .
Nivata se naogja pokraj pat ,i se sostoi od 3 parceli.
Pogodno za gradenje so sirok vlez , atraktivna lokacija pokraj avtopat.

Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Strahinja
Потврден огласувач
076238888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам