1 / 4
Termo Pečka
1 €
17.05.2022 22:27

Битола / Битола

Se prodava termo pečka vo odlična sostojba, 4,5Kw, isfarbana, so promenet nov motor i ventilator i postolje so 6 silikonski trkala. Informacii na tel.
076 482 937

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

Alex Nikolic
Потврден огласувач
079257553
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам