1 / 7
Ssangyong Rexton 2.7
5.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.09.2022 14:25

Кичево

Марка:

Ssangyong

Модел:

REXTON

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава Rexton 2.7,со фабрички мерцедес мотор. Регистиран цела година до 08/2023 година, сервисиран и со 4 нови гуми. Функционира се на возилото,домаќински и перфектно зачуван. Цената не е фиксна, има простор за договор.
Контакт : Љупче 071-302-450

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
071302452
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам