1 / 1
ZLATEN BROJ - ZLATNI BROEVI - A1(Vip)
1 МКД
20.05.2022 23:39

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

SAMO ZA SERIOZNI, Ima prostor da se razgovara okolu cenata !

077 907777 - 270 €
076 893333 - 150 €
076 902 902 - 150 €
076 891 891 - 100 €
076 888 558 - 70 €
076 888 557 - 50 €
076 888 554 - 50€

NOVI A1-Vip Broevi so kredit, prakjam i po kargo.
Za dva ili poveke broevi sleduva popust.

076 888 553 - 2500 den
076 888 552 - 2500 den
076 888 551 - 2500 den
076 888 494 - 2000 den
076 888 490 - 2000 den
076 884 666 - 2000 den
076 878 111 - 2000 den
076 878 500 - 2000 den
076 884 500 - 2000 den
077 884 600 - 2000 den
077 738 770 - 2000 den

076 873 999 - 1500 den
078 634 888 - 1500 den
076 902 444 - 1500 den
076 875 222 - 1500 den
076 891 900 - 1500 den
076 878 900 - 1500 den
076 873 900 - 1500 den
076 869 800 - 1500 den
076 893 300 - 1500 den
077 925 200 - 1500 den
076 880 885 - 1500 den

077 817 222 - 800 den
076 820 208 - 800 den
076 929 334 - 800 den
076 902 443 - 800 den
076 886 799 - 800 den
077 759 799 - 800 den

Za kontakt — 071 835 556

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Сим картички

Се продава од:

Zlaten Broj
Потврден огласувач
071835556
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам