1 / 6
Orevi Jatki
500 МКД
12.05.2022 08:33

Скопје Центар / Скопје

Orevi sopstven nasad prirodna okolina podracje ekolosko.
Orevite se slatki ovogodisni.
Potemni nema poveke
Svetlite 500 denari
Cenite vazat za minimum 10 kg
Naracka

Категорија: Храна и готвење / Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

Се продава од:

...
Потврден огласувач
070234435
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам