1 / 1
Kupuvam avtomatik menuvac za Passat 2002 god.
150 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.05.2023 09:55

Гостивар / Гостивар

Kupuvam avtomatik menuvac za Passat 1.9 tdi 96KW od
2002 god.

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Asim
Nikola Parapunov 1/1-2
Потврден огласувач
070563947
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам