1 / 2
Slatkarska oprema - mikser, pecka na struja, i drugo...
1 €
07.08.2022 14:00

Куманово / Куманово

Malku koristena trofazna el.pecka i tepsii za istata.

☎️ 070 533 655

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

Amra
Потврден огласувач
078259775
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам