1 / 1
Нива 5000m2
111.111 €
Цената не е фиксна
Денес 18:05

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

5000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Nivata se naoga na moinski pat posle Dinkjut od leva strana , vo blizina na farmata.Moze ZAMENA za avtomobil.
Za poveke infrormacii i za cena javete se na:078-420-000

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Slave
Потврден огласувач
078420000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам