1 / 5
Se prodava Xiaomi Mi Note 10 Lite
13.000 МКД
29.11.2021 00:04

Кичево

Марка:

Xiaomi

Модел:

Xiaomi Mi Note 10 Lite

Боја:

White

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Telefonot e vo dobra sostojba. Pod garancija e do 27.07.2022. Cenata ne e fiksna

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
071792492
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам