1 / 5
The North face detski obuvki cizmi
2.900 €
29.11.2021 00:18

Охрид / Охрид

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

33

Боја:

Црна

Se prodavaat novi-nenoseni detski cizmi
**Broj 33
**North Face
**vodootporni
Cena 2900 den

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Hari
Потврден огласувач
+38977965002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам