1 / 6
Плац Беровско Езеро
50.000 €
Цената не е фиксна
29.11.2021 00:20

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2660 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Парцела: 10241
Квадратура: 2660
Центар за катастар на недвижности: БЕРОВО
Катастарска општина: БЕРОВО-ВОНГРАД
Единствен сопственик.
Градежно земјиште со А1 тип на маркици за домување и се наоѓа помеѓу две новопланирани улици.
Соседната парцела е со подеднаква квадратура и постои можност за купување и на парцела 10240/2, каде што и условите би биле поповолни.
Контакт 078494979

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
078494979
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам