1 / 4
Градежен плац Беровско Езеро
50.000 €
Цената не е фиксна
29.11.2021 00:28

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2622 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Центар за катастар на недвижности: БЕРОВО
Катастарска општина: БЕРОВО-ВОНГРАД
Парцела бр. 10240/2
Квадратура 2622м2
Парцелата е во градежен регион и поседува А1 тип на маркици за домување. Плацот е во сопственост на едно лице.
Се наоѓа помеѓу две новопланирани улици. Исто така се продава и соседната парцела со катастарски број 10240.
Плацот е со отворен поглед и мала оддалеченост до Беровското Езеро.
Слободно јавете се за повеќе информации. Цената не е фиксна.
078494979 Филип

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
078494979
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам