1 / 1
Ал. бандажи 15ки
3.000 МКД
02.02.2023 18:10

Делчево / Делчево

Испраќам по карго    

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

6J

Дијаметар:

15

Дијаметар на дупка:

98

Број на дупки:

Со 5 дупки

Prodavam al bandasi za alfa 5x98 15ki
cena:3000denara
dame 071273951
mario 078915160

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

///////
Потврден огласувач
0000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам