1 / 3
Плац од 1785м2 на Беровско Езеро
30.000 €
Цената не е фиксна
29.11.2021 00:34

Берово / Берово

Квадратура:

1785 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Центар за катастар на недвижности: БЕРОВО
Катастарска општина: БЕРОВО-ВОНГРАД
Парцела бр. 10269
Се продаваат 1785м2 со можност за продажба на 3571м2.
Градежно земјиште, со А1 маркици за домување.
Телефон за контакт: 078494979 Филип Даскаловски

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
078494979
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам