T-mobile broj
4.500 МКД
29.11.2021 09:13

Карпош / Скопје

Продавам T-mobile број некористен воопшто, 072626160 800 денари + кредит има 3700 денари, значи тотал 4500 денари.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Сим картички

Се продава од:

Иван
Потврден огласувач
070285959
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам