1 / 1
*** Apple iPad Mini *** iButik mk
79 €
13.06.2022 08:32

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Apple

Големина на екранот:

8" инчи

Apple iPad mini! PERFEKTNA SOSTOJBA!


MOZE I ZAMENI ZA NEKOI TELEFONI SAMSUNG I APPLE!

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

iButik.mk
Do Broz Kafe (Bul. Partizanska)
Потврден огласувач
077908080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам