1 / 9
Продавам 2 хранилки Chicco Polly2Start
8.000 МКД
Цената е фиксна
03.10.2022 11:47

Аеродром / Скопје

Продавам 2 хранилки Chicco Polly2Start стари година ипол. Може и разделно да се купат по 4000 денари.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Столчиња за хранење

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078368866
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам