1 / 1
ZILDJIAN EFX 20"CRASH & ORIENTAL CHINA 18"
4 €
27.04.2022 20:50

Валандово

Se prodavat ZILDJIAN EFX 20"CRASH i ORIENTAL CHINA 18" vo perfektna sostojba. mnogu malku koristeni
20" - 16000den
18" - 10000den

078-636-212

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Тапани и Ударички

Се продава од:

Pepi
Потврден огласувач
078636212
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам