1 / 10
Mercedes-Benz ACTROS 1848 ДОЛНО ПОЛНЕЊЕ * 2 КОМОРИ CISTERNA
27.900 €
13.03.2022 18:50

Гази Баба / Скопје

ВКУПНО ЛИТРИ: 14.000 ЛИТРИ
1 КОМОРА : 8.500 ЛИТРИ
2 КОМОРА : 5.500 ЛИТРИ

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од: Претпријатие

Race Car Company
Потврден огласувач
+38978445666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам