1 / 12
Се издава стан од 45м2 во ПОРТА АЕРОДРОМ
1 €
Цената не е фиксна
29.11.2021 12:57

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

45 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Адреса:

Методија Шаторов Шарло

Се издава стан од 45 м2 во ПОРТА АЕРОДРОМ со поглед на булевар на прв кат.Станот може да се користи за канцеларија-деловен простор.
За подетални информации и доколку сакате да го разгледате станот јавете се на тел:070-360-547 Марко

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

Мој Дом
Методија Шаторов Шарло 1/1 локал 14
Потврден огласувач
070360547
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам