1 / 1
Продавам апаратче за уши
800 МКД
25.12.2021 13:49

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам ново, неупотребувано апаратче за уши.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Помагала за оштетен слух

Се продава од:

Kosta
Потврден огласувач
070380291
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам