1 / 9
Chrysler status
1 €
27.01.2022 00:48

Кичево

Марка:

Chrysler

Модел:

Stratus

Година:

1999

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Останато

Prodavam delovi za chrysler stratus 2.5 v6 plin dizna. Reg cela god. Desna strana e udren.
Tel:071819440

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Baki
Потврден огласувач
071819440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам