1 / 5
FRIZIDER DAF I WEBASTO
111 €
01.04.2022 15:21

Гевгелија / Гевгелија

Испраќам по карго    

Se prodavaat dva frizidera za daf i dve webeasto

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Резервни делови

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
071921166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам