MacBook Pro
40.000 МКД
Цената не е фиксна
13.12.2021 17:57

Карпош / Скопје

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Продавам MacBook Pro (13-inch, 2016, Four Thunderbolt 3 Ports) со 2.9 GHz Dual-Core Intel Core i5, 8 GB 2133 MHz LPDDR3 и Intel Iris Graphics 550 1536 MB.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

petar
Потврден огласувач
078248692
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам