1 / 2
Lenovo tastatura za lap top
2.000 МКД
24.01.2023 00:10

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tastatura za poveke modeli na lenovo G klasa lap top
Prakam po kargo

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Тастатури

Се продава од:

Томче
Потврден огласувач
075975586
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам