1 / 2
Kalorifer Калорифер
1.500 МКД
31.03.2022 19:08

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Нов, не е Турки или Кинески, него Германски

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Калорифери

Се продава од:

sonja
Потврден огласувач
078382537
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам