1 / 2
Beko mashina za perenje
11.500 МКД
Цената е фиксна
14.12.2021 13:00

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Se prodava nova mashina za perenje so garancija 5 godini!

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за перење

Се продава од:

Irena
Потврден огласувач
071724824
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам