1 / 1
Ford focus fokus 1.4 zetec delovi
1 €
Цената не е фиксна
13.07.2022 12:34

Битола / Битола

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2004

Гориво:

Бензин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se so vi treba do posledno strafce...kolata e fabrika pominati 129 iljadi realni so klima...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ile
Потврден огласувач
075964991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам