1 / 1
Се продава неготинска ракија
150 МКД
25.01.2022 17:41

Неготино / Неготино

**Бесплатна достава во Скопје**
Се продава неготинска жолта ракија 50 степени. Правена по мерак и со рецепт кој се пренесува од генерација на генерација. Цена по литар е 150 денари.

Категорија: Храна и готвење / Пијалаци

Се продава од:

S
Потврден огласувач
078484962
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам