1 / 4
Goren dres za na tocak Basso M
1.200 МКД
Цената е фиксна
05.12.2021 14:12

Велес / Велес

Potpolno zacuvan visokokvaliteten termo esenski dres brendiran od Basso. Velicina M.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Облека, Опрема

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
078398945
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам