1 / 4
Se prodavaat POLOVNI cizmi
4.000 МКД
28.06.2022 22:59

Аеродром / Скопје

Se prodavaat POLOVNI cizmi,100% vodootporni,cizmite se extra ne se skinati, noseni se mnogu kratko se poznava po niv,cizmite se ITALJANSKI ne se KINESKI,imam broj:40 i broj:41...za poise info inbox,cenata e za eden par.....

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Чевли

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
070230293
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам