1 / 1
Kukjiste
800 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.06.2022 15:22

Гостивар / Гостивар

Se prodava kukjiste prazno samo dvd rezac ima ispraven moze i po kargo info na tell 078-812-005

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Се продава / Можна е замена од:

Gorge
Потврден огласувач
078812005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам