1 / 2
Pikado
750 €
10.02.2022 23:24

Скопје Центар / Скопје

Pikado kwatro so nova meta folija raboti so metalni pari 5.10.50 den kako nova malko koristena so 3 meseci garancija

Категорија: Спортска опрема и активности / Електронски спортови

Се продава од:

Arsen
Потврден огласувач
070697694
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам