1 / 12
Se prodava kuka vo centarot na Negotino/gradski pazar
1 €
01.06.2022 08:51

Неготино / Неготино

Број на соби:

3,5

Квадратура:

64 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

45 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Xristo Botev

Vo odlicna sostojba

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
075421071
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам