1 / 12
Audi A4 2.0 TDI 2010
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.05.2023 09:40

Охрид / Охрид

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Audi A4 2.0 TDI 2009/2010 godina
Exstra sostojba
Komplet servis(rebrast kais ,ulje,filtri,lamela potisna drug lager(luk)
Atest folii

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

jonce
Потврден огласувач
072262090
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам