1 / 4
SE PRODAVA SUZUKI DJEBEL vo odlicna sostojba!!!!
По Договор
15.12.2021 13:00

Виница / Виница

Марка:

Suzuki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2000

Модел:

Djebel

Motorot e mnogu dobro zacuvan…
Cena : 1550e…Ima prostor za dogovor.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Vase
Потврден огласувач
075674143
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам