1 / 5
Belorus 72 ks mozna zamena
1.400 €
Цената е фиксна
30.11.2021 16:57

Свети Николе / Свети Николе

Traktorot e vo potpuno ispravna sostojba 72 ks so predna vleca mozna zamena za zemjodelska mehanizacija ili pomal trator i dr vo zamena cenata e druga vo zavisno od ponudata inf072320255

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава / Можна е замена од:

dejan
Потврден огласувач
072320255
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам