1 / 2
Bmw f10 bandasi 17 ki
400 €
Цената е фиксна
01.12.2022 11:31

Гостивар / Гостивар

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

8.5J

Дијаметар:

17

Дијаметар на дупка:

120

Број на дупки:

Со 5 дупки

5x120 ET8.5J

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

NF
Потврден огласувач
070215362
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам