1 / 1
Kukja vo mlaki gostivar
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.02.2022 18:03

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

15

Квадратура:

440 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1985

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Naselba mlaki 2 broj 65

Eftino kukja na 3 sprata plus potkrovje. Sekoj sprat e poseben i odvoen so poseben saat za struja i voda kako vo zgrada.dvor 500 kvadrati, i garaza 25 kvadrati.poveke info na 070 329 597

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ivica
Потврден огласувач
070329597
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам