1 / 1
Industriski Kalorifer na PELETI
1.550 €
27.02.2022 16:57

Виница / Виница

prodavam industriski kalorifer so topol vozduh za zagrevanje na hali ili za komori farbari

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Калорифери

Се продава од:

venko
Потврден огласувач
078560150
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам