1 / 8
Niva na mnogu dobra lokacija
20 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.06.2022 14:22

Ресен

Квадратура:

2900 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava zemjiste vo blizina na Slivnica-Pretor
2900 m2
Kontakt samo na viber 077 890 362

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
077890362
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам