1 / 7
Se prodava volkswagen polo
3.500 €
21.12.2021 13:00

Неготино / Неготино

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2008

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava Volkswagen polo 1.2 benzin-plin so atest. Godina na proizvotstvo 2008, registrirano do 15.07.2022. Kilometraza 188 000 km, 51 kw. Kolata e mnogu socuvana bukvalno e kako nova nadvoresno i vnatresno. Motoroto e na lance,so skoro novi zimni gumi. Vo kolata nema nikakvo vlozuvanje pali vozi. Cena 3500 evra. Cenata ne e fiksna dogovor na lice mesto. Kontakt 078362105. Tode

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Tode
Потврден огласувач
078362105
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам