Itno baram rabota ponudete
89 МКД
30.11.2021 20:37

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Општи работни места

Пол:

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Baram rabota moze sekakva rabota
Tell 075455226

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

En
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам