1 / 7
Smart RGB Led Lenta 5metri- menuva boi preku Android Telefon
1.200 МКД
09.05.2022 00:06

Аеродром / Скопје

novi led lenti so dolzina 5 metri....
Moze da se kontrolira preku dalinsko ili preku telefonSmart RGB Led Lenta - menuva boi preku Android Telefon

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

Goran
Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
076525123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам