1 / 8
Se prodava Opel Meriva
2.450 €
30.11.2021 21:47

Делчево / Делчево

Марка:

Opel

Модел:

Meriva

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e registrirana do 11.22 kolata e pali vozi nema maani tel 071350949 ili071350948

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Драган
Потврден огласувач
071350948
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам