1 / 1
Tepezariska staklena masa so 4 stolici
9.000 МКД
30.11.2021 23:29

Охрид / Охрид

Se prodava trpezariska staklena masa so 4 stolici .
Masata e dimenzija 90*90 cm .
Vo mnogu dobra sostojba ,koristena e mnogu malku vo vikend stan.

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
077937901
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам