Kupuvam mal plac vo dojran
1.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.06.2022 23:01

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

200 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Kupuvam mal plac vo dojran od 150-250 m2 so dostapni struja i voda. Moze i bungalov so malo dvorce.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам