1 / 3
Transporter za kuce i mace
1.000 €
07.12.2021 14:33

Ѓорче Петров / Скопје

Se prodaat transporter za kuce 1000 den golem i transporter zamace 1000 den
Maliot e skoro i ne upotrebuvan
070309657

Категорија: Продавници, Трговија / Храна опрема за домашни миленици

Се продава од:

ZORAN
Потврден огласувач
070309657
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам